Stojan Interiér s.r.o., Průmyslová vrata, Vrata,

Stojan Interiér s.r.o., Průmyslová vrata, Vrata,
Průmyslová vrata

Průmyslová vrata

Vrata Lomax

Sklady, haly, autoservisy a desítky dalších provozů potřebují garážová vrata, která vydrží náročný každodenní provoz. Proto jsme při vývoji průmyslových garážových vrat dbali především na spolehlivost, bezpečnost a dlouhou životnost.

Nejčastějším řešením jsou ale sekční průmyslová vrata a průmyslová skládací vrata. Ale pro průmyslové použití vám upravíme i rolovací garážová vrata a rolovací mříže.


 

Sekční průmyslová vrata

Vzali jsme sekční garážová vrata DELTA a upravili je pro potřeby firem a skladů. Výsledkem jsou průmyslová garážová vrata, která jsou odolná, bezpečná a vynikají tepelnými a zvukovými izolačními vlastnostmi. Skládají se ze sendvičových panelů o tloušťce 40 mm a ocelové pozinkované konstrukce.


 

Průmyslová skládací vrata

Skládají se jako harmonika, proto nezabírají uvnitř garáže téměř žádný prostor. Pro průmyslové použití se hodí především díky bezúdržbové konstrukci s minimem dílů podléhajících opotřebení.


 

Průmyslová rolovací vrata a mříže

Rolovací průmyslová vrata najdou uplatnění v těch provozech, halách nebo skladech, kde je omezený prostor pro montáž sekčních nebo skládaných vrat. Jsou na ně však kladeny stejné nároky.

Stejně jako u rolovacích vrat pro domácí využití si u vrat můžete vybrat instalaci vrat s viditelným boxem vyrobeného z oceli nebo bez boxu. U průmyslových objektů ale vzhledem k vyšší prašnosti doporučujeme montáž s boxem. Lamely vrat vyrábíme z oceli s výplní z polyretanové pěny.

U průmyslových vrat jde především o spolehlivost, komfort užívání a bezpečnost.


 

Fotogalerie

Barvy

Prolisy

Prosklení

Komfort a jednoduché ovládání

Bezpečnostní prvky

Příslušenství

STOJAN interier s.r.o.
Čechy 47
751 15 Domaželice u Přerova
IČ. 27811581
DIČ. CZ27811581

Copyright (c) 2017 Stojan Interiér s.r.o., www.stojan.cz, design a kód wedipa.com, Opravy podlah