Stojan Interiér s.r.o., Rámový systém GLASA, Zasklívání balkónů a lodžií, Nabídka,

Stojan Interiér s.r.o., Rámový systém GLASA, Zasklívání balkónů a lodžií, Nabídka,

Rámový systém GLASA

Rámový systém GLASA pro zasklívání lodžií a balkonů

Rámový posuvný hliníkový systém GLASA® je nejrozšířenější rámovou variantou pro dodatečné zasklívání balkónů, lodžií, zimních zahrad a verand. Konstrukce z hliníkových rámů a bezpečnostního, izolačního nebo jednoduchého skla umožňuje jednoduše vytvořit nový obytný prostor a zvýšit tak úroveň a kvalitu bydlení.

Systém GLASA® je také první volbou pro moderní, ekonomické a ekologické členění vnitřních prostor. Nejběžnější využití nalézá při optickém členění velkoprostorových pracovišť. Jedinečný je i pro bezpečné a přehledné řešení nemocničních oddělení, pracovišť, laboratoří a technického zázemí ve školství a vědě.

Rámový posuvný hliníkový systém GLASA je využíván i v bytových interiérech, kde elegantně, rychle a čistě řeší měnící se nároky rodiny na funkční členění bytu, nabízí vysoce kvalitní a moderní systém, přinášející trvalý komfort a materiálové i tepelné úspory při naplnění všech požadavků zákazníků na bezchybnou funkčnost, dokonalý design i příznivý poměr ceny a kvality.

Popis zasklívacího systému GLASA®

Systém posuvného rámového systému GLASA® pro zasklívání lodžií a balkonů, tvoří posuvná křídla, která se skládají z hliníkového rámu a skleněné výplně.

Konstrukce je tvořena pevnými dutými AL profily ve standardní povrchové úpravě bílý komaxit nebo stříbrný elox.

Na přání zákazníka lze dodat jakoukoliv barvu stupnice RAL.

Jednotlivé díly (křídla) se posouvají mezi horní a dolní kolejnicí k boční stěně, kde se za sebe hladce zasouvají bez nároku na vnitřní prostor balkónu či lodžie.

Nehlučný posun křídel zajišťují bezúdržbová nerezová ložiska s plastovou bandáží.

Odvod dešťové vody se děje pomoci drenážních otvorů ve spodní kolejnici.

Odolnost proti větru a zároveň optimální cirkulaci vzduchu, při minimálních ztrátách tepelné energie, zajišťuje speciální mohérové kartáčové těsnění.

Spojovacími prvky vodorovných a svislých profilů jsou plastové polyamidové rohy.

Při úplném uzavření systému do sebe zapadnou zámky vertikálních profilů a zafixují křídla do správné polohy, čímž zvýší odolnost proti nárazům větru. Výhodou je také možnost zajištění systému proti vysazení křídel nebo otevření zvenčí.

Systém GLASA® se vyznačuje velkou plochou zasklení. Použít lze skla jednoduchá o síle 4-6 mm, skla bezpečnostní, skla kalená a skla izolační, polykarbonát nebo PVC.


 

Certifikace


 

Technické údaje


 

Další údaje

STOJAN interier s.r.o.
Čechy 47
751 15 Domaželice u Přerova
IČ. 27811581
DIČ. CZ27811581

Copyright (c) 2017 Stojan Interiér s.r.o., www.stojan.cz, design a kód wedipa.com, Opravy podlah