Stojan Interiér s.r.o., Látkové rolety Pavon, Látkové rolety, Rolety, Nabídka,

Stojan Interiér s.r.o., Látkové rolety Pavon, Látkové rolety, Rolety, Nabídka,
Látkové rolety Pavon

Látkové rolety Pavon

Pavon

Látkové rolety do oken jsou velmi vkusným a také dalším efektivním stínícím prvkem, stejně jako i otázkou životního stylu. Naše společnost ve spolupráci s největším českým výrobcem rolet z textilních a dřevěných tkanin, nabízí stínicí techniku PAVON, která svou pestrou nabídkou látek, jejich různých barevných odstínů a druhů líbivě doplňuje Váš bytový interiér, vnáší do něj příjemnou atmosféru a elegantně dotváří kouzlo vašeho domova.

Cesta za vyšší mírou pohodlí nás vede k novým produktům. Roleta s řetízkovým ovládáním je toho skvělým příkladem. Představuje bezesporu vysoký standard ve stínicí technice. Řetízkové ovládání Vám umožní zastavit roletu v jakékoli poloze a regulovat tak plynule míru zatemnění podle Vašich potřeb či nálady. Roleta obsahuje spodní lištu a také plastové nosiče. Ovládací řetízek lze umístit podle Vašeho přání vlevo i vpravo.


 

Rolety jsou vyráběny z kvalitních a funkčních materiálů. V nabídce naleznete desítky barevných odstínů, moderních vzorů a textur, včetně látek plně zatemňujících. Kombinací vhodného vzoru, odstínu či textury dotvoříte Váš interiér v jedinečný a osobitý funkční celek.


 

Katalog textilií

 


 

Roleta Klasik
s klasickým pružinovým mechanisem

"klasická, oblíbená a cenově výhodná"

Pružinová roleta KLASIK představuje nestárnoucí klasiku stínicí techniky. Moderní pružinový mechanismus umožňuje plynulé ovládání pohybu rolety.


 

Roleta Leontina
s řetízkovým mechanismem

"moderní, praktická a cenově výhodná"

Roleta LEONTINA s řetízkovým ovládáním je oblíbená zejména pro snadný a pohodlný způsob svého ovládání. Řetízkovou roletu lze zastavit v jakékoli poloze a regulovat tak zcela plynule míru zatemnění podle Vašich potřeb a nálady.


 

Roleta Maestra
s krycími lištami

"praktická a víceúčelová"

Jednou z nejdůležitějších vlastností rolet je dokonalé stínění. MAESTRA je roleta v hliníkové kazetě s postranními vodícími lištami. Systém rolety tak umožňuje optimální zastínění vašeho interiéru. Při kombinaci s látkou Blackout docílíte téměř stoprocentního zatemnění.

Řetízkové ovládání rolety umožňuje plynulou regulaci míry zastínění. Roleta je určená k všestrannému využití, lze ji použít pro jakékoli okenní a dveřní systémy. Pro optimální barevné sladění roletového systému s Vašimi stávajícími okny nebo dveřmi můžete vybírat z deseti barevných odstínů a dekorů.


 

Roleta Karila
z dřevěných tkanin

"elegantní, stylová, přírodní"

Roleta KARILA je elegantním a stylovým doplňkem interiéru. Je vyrobena z exotických dřevin rovníkové Afriky Okoume a Koto, které vnášejí do interiéru jednoduchost a krásu přírodních prvků.

Dřevěné tkaniny jsou v porovnání s bambusem pevnější, mají vyšší životnost a svými přirozenými vlastnostmi přispívají k regulaci teploty v interiéru.

Roleta KARILA má kladkové ovládání a je navíjena odspodu pomocí ovládací šňůry. Změna polohy rolety nebo její zastavení se provádí aretací nebo brzdou.


 

Roleta America
skládaná roleta z dřevěných tkanin

"luxusní, stylová, přírodní"

Roleta AMERICA je luxusním a stylovým doplňkem interiéru. Je vyrobena z exotických dřevin rovníkové Afriky Okoume a Koto, které vnášejí do interiéru jednoduchost a krásu přírodních prvků.

Dřevěné tkaniny jsou v porovnání s bambusem pevnější, mají vyšší životnost a svými přirozenými vlastnostmi přispívají k regulaci teploty v interiéru.

Rolety AMERICA je ovládána pomocí ovládací šňůry a brzdového mechanismu. Při jejím vytahování vzhůru se tak vytváří zcela pravidelné řasení.


 

Roleta Espiral
pružinová roleta pro střešní okna

"praktická, funkční a cenově dostupná"

Pružinová roleta ESPIRAL je svou konstrukcí a funkčními vlastnostmi primárně určena pro střešní okna.

Roleta rovnoměrně tlumí sluneční paprsky a významnou měrou tak ovlivňuje tepelnou pohodu v interiéru. Spodní kovová lišta rolety je fixována do bočních háčků, díky kterým je možné zastavit roletu ve čtyřech základních polohách.


 

Roleta Rolsun
celostínící roleta pro střešní okna

"moderní, praktická a polohovatelná"

Roleta ROLSUN je celostínicí roleta pro střešní okna, který zaručuje dokonalé zastínění. Roleta je v kazetě a po stranách je opatřena profilovanými vodícími lištami z eloxovaného hliníku. Roletu ROLSUN tak lze použít do většiny střešních oken. Při zvolení zatemňujících látek Blackout nebo Primera dosáhnete navíc úplného zatemnění místnosti.

Roleta ROLSUN se ovládá ručním stahováním za spodní hliníkový profil, lze ji tak zastavit v jakékoli poloze a zvolit tak optimální mátu zastínění nebo zatemnění. Roleta obsahuje pružinový mechanismus a speciální aretační prvky, díky kterým nedochází k prověšování látky nebo jejímu vypadávání z bočních lišt.


 

Roleta Roma
římská roleta

"elegantní, stylová a dekorativní"

Římská roleta ROMA je velmi atraktivním a stylovým doplňkem oken ve Vašem interiéru. Roleta vytváří při vytažení efektní pravidelné řasení.

Pro výrobu rolet se používají látky ROMA z naší nabídky.

Rolety ROMA jsou oblíbené a současně také praktické. Jejich velikou výhodou je snadná údržba. Látka římské rolety je připevněna k hornímu hliníkovému profilu pomocí suchého zipu, lze ji tak v případě potřeby snadno odejmout a šetrně vyprat dle pokynů pro údržbu.

STOJAN interier s.r.o.
Čechy 47
751 15 Domaželice u Přerova
IČ. 27811581
DIČ. CZ27811581

Copyright (c) 2017 Stojan Interiér s.r.o., www.stojan.cz, design a kód wedipa.com, Opravy podlah