Stojan Interiér s.r.o., Hliníkové zábradlí, Nabídka,

Stojan Interiér s.r.o., Hliníkové zábradlí, Nabídka,
Hliníkové zábradlí

Hliníkové zábradlí

Bezúdržbové hliníkové zábradlí je univerzální řešení pro revitalizaci a rekonstrukci panelových domů, díky pevné hliníkové konstrukci a možnosti dodatečného zasklení rámovým nebo bezrámovým systémem lze výhodně využít při rekonstrukcíh stávajících nevyhovujících zábradlových konstrukcí Vašeho panelového domu.

Systém hliníkových profilů zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím.

Rámy z profilů z hliníkových slitin, ve standardní barevné úpravě bílý komaxit nebo přírodní elox (jiné barvy podle stupnice RAL na zakázku). Ostatní dílce, jak pro kompletaci, tak pro montáž, z materiálů nepodléhajících povětrnostním vlivům a UV záření (nerez, plast).

 


 

Zábradlí určené pro:


 

Spojte výměnu starého zábradlí za naše nové vysoce účelové a estetické hliníkové zábradlí a přitom si nechte zasklít lodžii rámovým nebo bezrámovým systémem, který při komplexní dodávce zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím.

Pro zájemce z řad bytových družstev, společenství vlastníků a majitelů domů jsme schopni uspořádat prezentaci systémů včetně ukázek vzorků, zpracovat individuální cenové nabídky, statické posudky na konkrétní domy dle odsouhlaseného technického řešení.

Hliníkové zábradlí přináší více pohodlí - bezúdržbový provoz, rychlá a bezpečná montáž

.

STOJAN interier s.r.o.
Čechy 47
751 15 Domaželice u Přerova
IČ. 27811581
DIČ. CZ27811581

Copyright (c) 2017 Stojan Interiér s.r.o., www.stojan.cz, design a kód wedipa.com, Opravy podlah